Prezesi Zarządu Głównego Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej

Zdjęcie Stopień Imię i nazwisko Pseudonim Okres pełnienia funkcji
gen. bryg. Wojciech Borzobohaty Jelita, Wojan 14.03.1990 - 10.01.1991
płk Aleksander Tyszkiewicz Góral 1991 - 17.02.1995
gen. bryg. Stanisław Karolkiewicz Szczęsny, Rylski, Christowski 1995 - 18.07.2005
płk Czesław Cywiński Skowronek, Ryszard 19.07.2005 - 10.04.2010
ppłk Stanisław Oleksiak Kozic 15.05.2010 - 18.03.2013
kpt Leszek Żukowski Antek 19.03.2013 -