Informujemy, że Znak Polski Walczącej, charakterystyczna powstańcza kotwica już jutro tj. 1 sierpnia o zmroku pojawi się w oknach budynku biurowego INTRACO, należącego do Grupy Kapitałowej PHN.

Znak rozpoznawczy Podziemnego Państwa utworzą światła zapalone w 72 oknach na ośmiu kondygnacjach między 30 a 37 piętrem warszawskiego wysokościowca. W ten symboliczny sposób Grupa Kapitałowa PHN już po raz czwarty uczci rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.

W dniu 1 sierpnia mija 73. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Chylimy czoła przed wielkim poświęceniem Powstańców w walce o Polskę i wolność. Nigdy nie zapomnimy heroizmu ludzi, którzy nie utracili nadziei na odzyskanie niepodległości i do ostatniej kropli krwi walczyli z niemieckim okupantem. Ten symboliczny gest w postaci zapalonych świateł układających się w Znak Polski Walczącej (Kotwicy) na budynku INTRACO, to nasz swoisty hołd dla walczących i poległych.

Historia naszej firmy od ponad 50 lat związana jest z Warszawą i wraz z Warszawiakami chcemy uczcić historię bohaterskiej stolicy. - powiedział Maciej Jankiewicz, Prezes Zarządu Polskiego Holdingu Nieruchomości S.A.

Do akcji włączyli się najemcy budynku INTRACO za co, my również, składamy serdeczne podziękowania.

(informacje i foto przekazał PHN)


Kotwica INTRACO w roku 2016p