Pragniemy  poinformować Państwa, że  w  dniu 13  września o godz.  19.00  w  Amfiteatrze  w  Parku  Sowińskiego  na  Woli  w  Warszawie (ul. Elekcyjna 17)  odbędzie się koncert inaugurujący płytę „Panny Wyklęte”. Jest to wydarzenie muzyczne i historyczne o zasięgu ogólnopolskim, objęte Patronatem Honorowym przez Marszałka Sejmu RP, Ministerstwo Obrony Narodowej, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Wojsko Polskie i Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej.

Płyta "Panny Wyklęte" jest autorstwa Darka Malejonka, Maleo Reggae Rockers i czołowych artystek polskiej sceny muzycznej takich jak m.in. Halinka Mlynkova, Kasia Kowalska, Ania, Paulina i Natalia Przybysz oraz wielu innych znakomitych artystów. Została wydana przez Fundację Niepodległości w ramach obchodów Roku Żołnierzy Wyklętych we współpracy z IPN i Ośrodkiem KARTA.

Na płycie znajdziemy elementy reggae, jazzu, rocka, hip-hopu i folku.

Organizatorami tego wydarzenia jest Instytut Pamięci Narodowej, Urząd Miasta Warszawy – Dzielnica Wola, OK Wola oraz – inicjator całego wydarzenia – Fundacja Niepodległości. 

W imieniu organizatorów i artystów serdecznie zapraszamy – WSTĘP WOLNY

/S.K/